🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Celková délka | 240 mm |
| Čepel | uhlíková ocel 1066 (57-59 HRC) |
| Délka čepele | 105 mm |
| Hmotnost | 450 g |
| Pouzdro | hovězí useň |
| tloušťka čepele | 2.5 mm |
| tvar čepele | drop point |
| typ výbrusu | scandi |
| určení | pro praváky |
| Výrobce | BeaverCraft |