🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Celková délka | 21.5 cm |
| Délka čepele | 10 cm |
| Druh zboží | nářadí |
| Hmotnost | 76.5 g |
| Rozměry | 13 x 3.5 x 1.5 cm |
| Střenka | plast |
| určení | pro muže |
| Výrobce | Coghlan´s |
| Výše slevy | sleva 31 až 40% |