🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
krátký pravý kopytní nůž o délce 200 mm z kolekce Chris Gregory se zakřiveným ergonomicky tvarovaným profilem pro efektivní práci při korekturách kopyt s čepelí z nerezové oceli 62mm a nýtovanou rukojetí z dubového dřeva
| Barva | přírodní dřevo |
| Celková délka | 200 mm |
| Čepel | nerezová ocel 12C27 (HRC 57-58) |
| Délka | 200 mm |
| Délka čepele | 62 mm |
| Rukojeť | dubová naolejovaná |
| Střenka | dřevo |
| tloušťka čepele | 2,5 mm |
| Výrobce | Frosts |