🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
Představujeme Hell Gap - první nůž s pevnou čepelí od TJB.
Hell Gap, pojmenovaný po hrotu šípu Hell Gap nalezeném v Platte County ve Wyomingu, je drsný dříč, jako země svého jmenovce. Postavený na čepeli z oceli S35VN a střenkách z Micarty nebo G10 je schopen vykonávat práci od vykopávání kořenů na dvorku až po nakrájení cibule pro táborové snídaňové burrito. Ocel S35VN je vyrobená americkou společností Crucible a díky vysokému podílu uhlíku, vanadu a chrómu nabízí skvělou rovnováhu mezi houževnatostí, dlouhou životností, tvrdostí a odolností proti korozi. Díky vysoké schopnosti držet ostří se nemusí příliš často brousit. Pyšní se také nadprůměrnou leštitelností, takže výrobky z ní vypadají na pohled velmi dobře.
Detaily produktu
Plnohotnotný nůž s pevnou čepelí v menším přenosném balení.
Pouzdro z Kydexu.
Otvor na střence se šňůrkou pro upevnění.
Zoubkování na horní hraně čepele zajišťuje lepší protiskluzovost.
Technická specifikace
Materiál čepele: nerezová ocel S35VN vyrobená v USA
Tvar čepele: Drop Point
Materiál střenky: Micarta
Délka čepele: 9.65 cm
Celková délka: 19.81 cm
Hmotnost: 144 g
Navrženo v Portlandu, Oregon
| Barva | zelená |
| Celková délka | 19.81 cm |
| Čepel | nerezová ocel S35VN (58 - 61 HRC) |
| Délka čepele | 9.65 cm |
| Délka střenky | 10.16 cm |
| Hmotnost | 144 g |
| Pouzdro | Kydex |
| Střenka | micarta |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Výrobce | James Brand |