🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
Filetovací nůž, který dokázal navrhnout jen James a který dokáže všechno a kdekoliv.
Humboldt je náš první filetovací nůž, navržený ve spolupráci s ambasadorem TJB, profesionálním surfařem a vášnivým rybářem Connerem Coffinem, spolu s kuchaři a dobrodruhy, jejichž životy se točí kolem vody. Humboldt je vyrobený tak, aby byl nekonečně užitečný a zároveň vysoce odolný. Má čepel z nerezové oceli Böhler N690 s kamenným lazurováním a plným tangem, která nabízí výjimečnou odolnost proti korozi v jakémkoli prostředí. Obráběné vroubkované rukojeti G10 zajišťují bezpečný úchop za všech podmínek – ať už máte rukavice, nebo ne. Jeho ohebný profil, tvar s ohebným hrotem a velmi dobře nabroušené ostří ihned po vybalení z krabice umožňují rychlou práci s masem, žebry, tvrdou kůží a šupinami. Humboldt se dodává s pouzdrem z Kydexu chránící celou délku ostří, takže je připraven jít kamkoli – od surfování na plážových pobytech až po kuchyňskou linku a všude mezi tím.
Detaily produktu
Navrženo týmem TJB, našimi ambasadory a profesionálním surfařem a celoživotním vodním nadšencem Connerem Coffinem.
Minimalistický v nejlepším provedení a vyvážený.
S obráběnými vroubkovanými rukojeťmi G10 a úžasnou ocelí čepele může Humboldt vypadat jednoduše, ale je to vysoce propracovaný nástroj na krájení ryb.
Vyrobeno z prémiové nerezové oceli Böhler N690 pro vynikající odolnost proti korozi a přilnavost ve vlhkých podmínkách.
Technická specifikace
Materiál čepele: nerezová ocel Böhler N690 (HRC 58-61)
Délka čepele: 17.8 cm
Tloušťka čepele: 1.6 cm
Celková délka: 30 cm
Délka zavřeného nože: 9.3 cm
Hmotnost: 128.4 gramů
Materiál střenky: G-10
Délka střenky: 12.2 cm
Hardware: Titan 6AL-4V
Styl nošení: pouzdro z Kydexu
Orientace: pravostranný, levostranný
Navrženo v Portlandu, Oregon
| Barva | černá |
| Celková délka | 30 cm |
| Čepel | nerezová ocel Böhler N695 |
| Délka čepele | 17.8 cm |
| Délka střenky | 12.2 cm |
| Hmotnost | 128.4 cm |
| Pouzdro | Kydex |
| Střenka | G-10 |
| Výrobce | James Brand |