🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
Pike začal jednoduchým zadáním: vytvořte moderní pohled na nůž, který nosil vás dědeček, s jednoduchou a čistou interpretací klasického systému kluzného spojení bez pružiny v zadní části. Spojili jsme příjemné, hřejivé materiály s čistým, moderním tvarem určeným pro ty, kteří chtějí nosit nůž v kapse, ne na opasku. Výsledkem byl tenký, minimalistický design, který je předurčený stát se moderním dědictvím, nejen obdobou kapesního nože vašeho dědečka.
Detaily produktu
Rafinované nošení s integrovanou šňůrkou - díky diskrétnímu tvaru snadno vklouzne do kapsy.
Klasická čepel ve tvaru Wharncliffe má vynikající řezné vlastnosti, zaručuje perfektní kontrolu nad nožem a zvýšenou bezpečnost při práci díky speciálně tvarované špičce.
Moderní a minimalistický vzhled klasického pánského kapesního nože.
Oboustranný design pro praváky i leváky.
Nůž je balený v luxusním dárkovém boxu.
Technická specifikace
Materiál čepele: nerezová ocel sandvik 12C27 (HRC 57-58)
Povlakování: PVD
Délka čepele: 5.8 cm
Tloušťka čepele: 2 mm
Typ čepele: Wharncliffe
Tvar čepele: rovná čepel
Celková délka: 14.5 cm
Délka zavřeného nože: 8.6 cm
Hmotnost: 65 gramů
Materiál střenky: G-10
Délka střenky: 8.5 cm
Hardware: nerezová ocel 416
Ložisko: podložky z fosforového bronzu
Typ pojistky: systém kluzného spojení, zavírací nůž bez pružiny v zadní části
Styl otevírání: nehetník na čepeli nože
Styl nošení: v kapse; na šňůrce
Orientace: pravostranný, levostranný
Navrženo v Portlandu, Oregon
| Barva | černá |
| Celková délka | 14.5 cm |
| Čepel | nerezová ocel 12C27 (HRC 57-58), nerezová ocel sandvik 12C27 (HRC 57-58) |
| Délka čepele | 5.8 cm |
| Délka střenky | 8.5 cm |
| Hmotnost | 65 g |
| Střenka | G-10 |
| Tloušťka čepele | 2 mm |
| Výrobce | James Brand |