🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | zelená |
| Celková délka | 200 mm |
| Čepel | nerezová ocel 3CR13MOV |
| Délka čepele | 84 mm |
| Délka střenky | 116 mm |
| Hmotnost | 125 g |
| Střenka | G-10 |
| Výrobce | Joker |
| Záštita | mosaz |