🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | hnědá |
| Celková délka | 19.5 cm |
| Čepel | molybden vanadiová ocel 1.4116 |
| Délka čepele | 8.5 cm |
| Délka střenky | 11 cm |
| Hmotnost | 90 g |
| Střenka | olivové dřevo |
| Výrobce | Joker |
| Záštita | palisandr |