🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | hnědá |
| Celková délka | 17.5 cm |
| celková hmotnost | 195 g |
| Čepel | nerezová ocel Böhler N695 |
| Délka | 16 cm |
| Délka čepele | 7.5 cm |
| Délka střenky | 9 cm |
| Hmotnost | 143 g |
| Pouzdro | Kydex |
| Střenka | micarta |
| Šířka čepele | 3 cm |
| Tloušťka čepele | 4 mm |
| Výrobce | Joker |