🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | červenohnědá |
| Celková délka | 24.5 cm |
| celková hmotnost | 275 g |
| Čepel | molybden vanadiová ocel MOVA 1.4116 |
| Délka čepele | 12 cm |
| Délka střenky | 12.5 cm |
| Hmotnost | 205 g |
| Pouzdro | useň |
| Střenka | dřevo stamina |
| Šířka čepele | 3 cm |
| Tloušťka čepele | 4 mm |
| Výrobce | Joker |
| Záštita | nerezová ocel |