🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | hnědá |
| Celková délka | 22 cm |
| Čepel | nerezová ocel 420 |
| Délka čepele | 10 cm |
| Délka střenky | 12 cm |
| Hmotnost | 65 g |
| Střenka | rohovina |
| Výrobce | Joker |
| Záštita | nerezová ocel |