🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Čepel | nerezová ocel 420 |
| Délka | 54 cm |
| Délka čepele | 35 cm |
| Hmotnost | 495 g |
| Rukojeť | plastová; 19 cm |
| Pouzdro | nylonové |
| Tloušťka čepele | 2 mm |
| Výrobce | Joker |