🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | černá, fialová |
| Čepel | nerezová ocel 420 |
| Délka | 49 cm |
| Délka čepele | 35.5 cm |
| Hmotnost | 570 g |
| Pouzdro | nylonové |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Výrobce | Joker |