🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | černá |
| Celková délka | 29 cm |
| Čepel | nerezová ocel Böhler N695 |
| Délka čepele | 165 mm |
| Délka střenky | 125 mm |
| Hmotnost | 360 g |
| Pouzdro | useň |
| Střenka | micarta |
| Tloušťka čepele | 5 mm |
| Výrobce | Joker |