🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | maskovaná |
| Celková délka | 150 mm |
| Čepel | nerezová ocel 420 |
| Délka čepele | 60 mm |
| Délka střenky | 90 mm |
| Hmotnost | 87 g |
| Střenka | aluminium |
| Výrobce | Joker |