🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | hnědá, zelená |
| Celková délka | 190 mm |
| Čepel | nerezová ocel 420 |
| Délka čepele | 83 mm |
| Délka střenky | 107 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Střenka | aluminium / dřevo |
| Tloušťka čepele | 2.5 mm |
| Výrobce | Joker |
| Záštita | červené dřevo |