🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | černá |
| Čepel | nerezová ocel 3CR13MOV |
| Délka čepele | 195 mm |
| Délka střenky | 12.5 cm |
| Hmotnost | 360 g |
| Pouzdro | nylonové |
| Střenka | gomme (pryž) |
| Tloušťka čepele | 4 mm |
| Výrobce | Joker |