🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | černá |
| Celková délka | 195 mm |
| Čepel | nerezová ocel D2 |
| Délka čepele | 80 mm |
| Délka střenky | 115 mm |
| Hmotnost | 122 g |
| Střenka | uhlíkové vlákno / G-10 |
| Tloušťka čepele | 3.3 mm |
| Výrobce | Joker |