🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | hnědá |
| Celková délka | 18 cm |
| Čepel | nerezová ocel sandvik 14C28N |
| Délka čepele | 8 cm |
| Délka střenky | 11 cm |
| Hmotnost | 86 g |
| Střenka | olivové dřevo |
| Výrobce | Joker |