🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | černá |
| Čepel | nerezová ocel 420 |
| Délka čepele | 80 mm |
| Délka střenky | 100 mm |
| Hmotnost | 64 g |
| Střenka | ABS plast |
| Výrobce | Joker |
| Záštita | inox stainless steel |