🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | červená |
| Celková délka | 17 cm |
| Čepel | molybden vanadiová ocel 1.4116 |
| Délka čepele | 8 cm |
| Délka střenky | 9 cm |
| Hmotnost | 40 g |
| Střenka | dřevo stamina |
| Výrobce | Joker |
| Záštita | mosaz |