🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | hnědá |
| Celková délka | 26 cm |
| Čepel | molybden vanadiová ocel MOVA 1.4116 |
| Délka čepele | 14.5 cm |
| Délka střenky | 11.5 cm |
| Hmotnost | 195 g |
| Pouzdro | useň |
| Střenka | olivové dřevo |
| Výrobce | Joker |
| Záštita | nerezová ocel |