🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Celková délka | 205 mm |
| Čepel | nerezová ocel 3CR13MOV |
| Délka čepele | 85 mm |
| Délka střenky | 120 mm |
| Hmotnost | 142 g |
| Střenka | aluminium |
| Tloušťka čepele | 2 mm |
| Výrobce | Joker |