🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | maskovaná |
| Celková délka | 200 mm |
| Čepel | nerezová ocel 420 |
| Délka čepele | 85 mm |
| Délka střenky | 115 mm |
| Hmotnost | 154 g |
| Střenka | kompozitní vlákno |
| Výrobce | Joker |