🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | hnědá |
| Celková délka | 195 mm |
| Čepel | nerezová ocel 3CR13MOV |
| Délka čepele | 80 mm |
| Délka střenky | 115 mm |
| Hmotnost | 112 g |
| Střenka | dřevo zebrawood |
| Výrobce | Joker |