🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | černá |
| Celková délka | 186 mm |
| Čepel | nerezová ocel 154CM |
| Délka čepele | 80 mm |
| Délka střenky | 106 mm |
| Hmotnost | 90 g |
| Série | HIC-CUP |
| Střenka | Richlite |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Výrobce | Kizer |