🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | bronzová, měděná |
| Čepel | nerezová ocel CPM S35VN |
| Délka čepele | 80 mm |
| Délka střenky | 106 mm |
| Hmotnost | 93 g |
| Pouzdro | nylonové |
| Série | HIC-CUP |
| Střenka | FatCarbon |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Výrobce | Kizer |