🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
Velmi ostrý švédský pracovní nůž nejvyšší kvality s čepelí určenou pro elektrikáře, vhodnou na odstraňování izolace z kabelů.
Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože.
Čepel je vyrobena ze švédské nerezové oceli válcované za studena a kalené na HRC 56,5.
Ostří je odolnější proti opotřebení.
Zaoblená ergonomicky tvarovaná rukojeť s prolisem je vyrobená z odolného plastu nenápadné šedé barvy.
Rukojeť je potažena vrstvou měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu.
Záštita zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů.
Plastové pouzdro tmavě šedé barvy.
Opora pro palec pro snadnější vytažení nože.
Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok.
Plastový klip na opasek.
| Barva | žlutá |
| Celková délka | 193 mm |
| Čepel | nerezová ocel SGM®S-ASE101-(HRC 56,5) |
| Délka | 154 mm |
| Délka čepele | 21 mm |
| délka nože | 154 mm |
| délka rukojeti | 133 mm |
| Hmotnost | 88 g |
| hmotnost nože | 88 g |
| Pouzdro | plastové |
| Střenka | TPE |
| tloušťka čepele | 1,4 mm |
| Výrobce | Morakniv |