🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
Unikátní plovoucí nůž speciálně vyvinutý pro pracovníky v námořním a pobřežním průmyslu, záchranáře, nadšence pro vodní sporty, loďaře a další vodní aktivisty.
Tento všestranný nůž je také spojený s uměním přežití a pobytem v přírodě, ale velké uplatnění nalezne i jako pracovní nůž a byl vyvinutý zejména pro řezání lan, nylonových a jiných vláken.
Tvarovaná rukojeť z lehkého korku, který na hladině plave.
Záštita o délce 3,5 cm zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů .
Tenká čepel je vyrobena z nerezové oceli 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 57-58, díky které je ostří odolnější proti opotřebení.
Plastové pouzdro z jasně zeleného, dobře viditelného polymeru umožňuje upevnění k opasku, batohu, záchranné vestě nebo pracovnímu oblečení díky plastovému klipu.
Opora pro palec pro snadnější vytažení nože, která zároveň nabízí možnost připevnění jiných modelů nožů z řady Craft nebo Companion se stejným typem pouzdra.
Baleno v blistru.
| Celková délka | 235 mm |
| Délka | 235 mm |
| délka nože | 223 mm |
| délka rukojeti | 126 mm |
| Hmotnost | 82 g |
| hmotnost nože | 80 g |
| Pouzdro | plastové |
| Výrobce | Morakniv |