🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
Dvoubřitý řezbářský nůž ze světoznámé švédské produkce Frost v oblasti Mora používaný při výrobě švédského národního symbolu koně Dala.
Přírodní dřevěná rukojeť z břízy poskytuje pocit spolehlivosti při používání.
Čepel je vyrobena ze švédské nerezové oceli válcované za studena a kalené na HRC 56,5 s ostřím odolnější proti opotřebení.
Vnitřní rádius 20 - 25 mm.
Ochranné kožené pouzdro s uzavíráním pomocí jednoduchého klasického druku ochrání vás i váš nůž.
Pouzdro v přírodní barvě je vyrobeno ze švédské usně činěné zeleninou.
Pouzdro chrání ostrou čepel nože a mělo by být na nůž nasazeno vždy, když se nepoužívá.
Minimalizuje se riziko poranění pořezáním, ale především se zachovává ostrost čepele.
| Barva | přírodní dřevo |
| Celková délka | 190 mm |
| Čepel | nerezová ocel SGM®S-ASE101-(HRC 56,5) |
| Délka | 183 mm |
| Délka čepele | 74 mm |
| délka nože | 183 mm |
| délka rukojeti | 109 mm |
| Hmotnost | 70 g |
| hmotnost nože | 70 g |
| Pouzdro | useň |
| Střenka | březové dřevo |
| tloušťka čepele | 2 mm |
| Výrobce | Morakniv |