🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
Švédský houbařský nůž Karl Johan s produkce švédské společnosti Morakniv ve výrazném odstínu usnadňujícím hledání nože.
Ideální dárek pro všechny houbaře.
Čepel je vyrobena ze švédské nerezové oceli válcované za studena a kalené na HRC 56.
Ostří je odolnější proti opotřebení. Ergonomicky tvarovaná rukojeť nabízí ideální úchop.
Jemný štěteček na čištění hub je vyrobený z pravých koňských žíní a umožňuje houby očistit bez jejich poškození.
Praktický plastový kryt na čepel s klipem umožňuje zavěšení na opasek nebo do knoflíkové dírky.
| Barva | červená |
| Celková délka | 152 mm |
| Čepel | nerezová ocel SGM®S-ASE101-(HRC 56,5) |
| Délka | 141 mm |
| Délka čepele | 62 mm |
| délka nože | 141 mm |
| délka rukojeti | 79 mm |
| Hmotnost | 240 g |
| hmotnost nože | 55 g |
| Pouzdro | plastové |
| Střenka | polypropylen |
| Tloušťka čepele | 1.6 mm |
| tloušťka čepele | 1,6 mm |
| Výrobce | Morakniv |