🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
Kvalitní kulatá ocílka o délce 320 mm pro údržbu a zarovnání ostří nože a uhlazení po použití brousku v barvě inspirované lovem.
Mikro jemný povrch a průměr ostřící části 12 mm umožní prodloužit životnost nože.
Ergonomicky tvarovaná rukojeť z polypropylenu s chráničem prstů a povrchovou strukturou vzniklou mikrotryskáním zajišťuje protiskluzovost.
Konstrukce je ideální pro bezpečnou a efektivní práci za různých povětrnostních podmínek při lovu po celý rok.
Kovový kroužek na rukojeti pro snadné zavěšení.
| Barva | olivová, oranžová |
| Celková délka | 320 mm |
| celková hmotnost | 176 g |
| Délka | 320 mm |
| Hmotnost | 83 g |
| hmotnost nože | 161 g |
| Střenka | polypropylen |
| Výrobce | Morakniv |
| Výška | 38 mm |