🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
Velmi ostrý švédský pracovní nůž nejvyšší kvality s krátkou efektivní čepelí, který je ideální volbou při lehčím řezání nebo ořezávání.
Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože.
Čepel je vyrobena ze švédské nerezové oceli válcované za studena a kalené na HRC 56,5.
Ostří je odolnější proti opotřebení.
Zaoblená ergonomicky tvarovaná rukojeť s prolisem je vyrobená z odolného plastu černé barvy.
Rukojeť z termoplastického polyuretanu je potažena vrstvou měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu.
Záštita zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů.
Plastové pouzdro z polymeru černé barvy.
Opora pro palec pro snadnější vytažení nože.
Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok.
Plastový klip na opasek.
| Barva | černá |
| Celková délka | 193 mm |
| Čepel | nerezová ocel SGM®S-ASE101-(HRC 56,5) |
| Délka | 193 mm, délka nože 160 mm |
| Délka čepele | 43 mm |
| délka nože | 160 mm |
| délka rukojeti | 117 mm |
| Hmotnost | 95 g |
| hmotnost nože | 94 g |
| Pouzdro | plastové |
| Střenka | TPE |
| tloušťka čepele | 2 mm |
| Výrobce | Morakniv |