🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | fialová |
| Čepel | nerezová ocel 14C28N |
| Délka | 18.5 cm |
| Délka čepele | 8.5 cm |
| Délka střenky | 10 cm |
| Hmotnost | 134 g; cel |
| Pouzdro | Kydex |
| Střenka | G-10 |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Výrobce | Schnitzel |