🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | béžová, zelená |
| Celková délka | 21.2 cm |
| Délka čepele | 92 mm |
| Délka střenky | 12 cm |
| Hmotnost | 162 g |
| Střenka | G-10 |
| Tloušťka čepele | 3.7 mm |
| Výrobce | Schnitzel |