🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | černá |
| Celková délka | 21.2 cm |
| Čepel | nerezová ocel sandvik 14C28N |
| Délka čepele | 92 mm |
| Délka střenky | 12 cm |
| Hmotnost | 162 g |
| Střenka | G-10 |
| Tloušťka čepele | 3.7 mm |
| Výrobce | Schnitzel |