🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | zelenkavá |
| celková hmotnost | 280 g |
| Čepel | nerezová ocel 14C28N |
| Délka | 22.3 cm |
| Délka čepele | 10.4 cm |
| Délka střenky | 11.9 cm |
| Hmotnost | 180 g |
| Pouzdro | Kydex |
| Střenka | G-10 |
| Tloušťka čepele | 4 mm |
| Výrobce | Schnitzel |