🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
| Barva | zelenohnědá |
| Celková délka | 22.8 cm |
| Čepel | nerezová ocel CPM 3V |
| Délka čepele | 10.4 cm |
| Délka střenky | 12.4 cm |
| Hmotnost | 170 g; cel |
| Pouzdro | Kydex |
| Střenka | micarta |
| Tloušťka čepele | 4 mm |
| Výrobce | Schnitzel |