🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | růžová |
| Čepel | nerezová ocel 8Cr13MoV |
| Délka | 17 cm |
| Délka čepele | 8 cm |
| Délka střenky | 9 cm |
| Hmotnost | 95 g; hmot |
| Pouzdro | Kydex |
| Střenka | G-10 |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Výrobce | Schnitzel |