🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
🚨 V pátek 8. 5. odpočíváme! Kvůli státnímu svátku máme ZAVŘENO. 👈
nástroje: nerezová čepel s nehetníkem nůžky výstružník, šídlo otvírák na lahve otvírák na konzervy s jemným plochým šroubovákem odstraňovač izolace z drátů plochý šroubovák No 1 křížový šroubovák pinzeta
| Barva | černá |
| Čepel | nerezová ocel 440 (HRC 57) |
| Délka | 170 mm |
| Délka čepele | 75 mm |
| Délka střenky | 95 mm |
| Funkce | 12 |
| Hmotnost | 112 g |
| Střenka | plast / pryž |
| Výrobce | SWIZA |