🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
Nástroje:
nerezová čepel otevíratelná jednou rukou
bezpečnostní pojistka
someliérská vývrtka s 5 otáčkami
oko pro upevnění kroužku na klíče
výstružník
šídlo s očkem na šití
otvírák na lahve se šroubovákem No 3
otvírák na konzervy se šroubovákem No 1
pinzeta o délce 75 mm
| Barva | bílá |
| Celková délka | 170 mm |
| Čepel | nerezová ocel 440 (HRC 57) |
| Délka čepele | 75 mm |
| Délka střenky | 95 mm |
| Hmotnost | 83 g |
| Střenka | plast / pryž |
| Výrobce | SWIZA |