🥳 Morakniv.cz a BeaverCraft.cz se spojily v 4knife.cz. Vaše oblíbené značky mají nový domov. [Zjistit více o změně] 👈
| Barva | červená |
| Čepel | nerezová ocel 440 (HRC 57) |
| Délka čepele | 65 mm |
| Délka střenky | 85 mm |
| Funkce | 17 |
| Hmotnost | 89 g |
| Obsahuje | 11 nástrojů |
| Počet funkcí | 17 |
| Střenka | plast |
| Výrobce | Wenger |